20 yılın ardından Aşkın Tarifi dizisiyle bir araya geldiler…

Cem Davran ve Yasemin Baştan 20 yılın ardından Aşkın Tarifi dizisiyle bir araya geldi. 

İki oyuncu Kanal D ekranında 20 yıl önce yayınlanan Aşk Meydan Savaşı isimli projede ilk kez buluşmuştu. Yine aynı ekranda bu sefer Aşkın Tarifi dizisinde ikinci buluşma 20 yıl sonra gerçekleşti.

Milliyet gazetesine konuşan ikili, yeniden buluşmuş olmaktan dolayı çok memnun. Cem Davran “Hediye gibi oldu” diye konuştu. Davran, şunları anlattı: “Yaseminciğim ile 20 yıl önce yine Kanal D’de ekrana gelen ‘Aşk Meydan Savaşı’ dizisinde çalışmıştık. Onca yıl sonra olgunluk zamanlarımızda hediye gibi bir şey oldu bize Sultan ve Hazım’ın cümlesinde buluşmak. Aradaki zamanda kişisel iletişimimiz hep oldu, birbirimizin hikayesine mümkün olduğu kadar yakın durduk zaten, lakin bir de karşılıklı oynamak var ya; samimi söylüyorum enfes bir şey. Hiç abartısız bana göre jenerasyonunun en yetenekli aktrislerinden biri Yasemin.”

Yasemin Baştan ise, “Cem ile çalışmanın tatlı bir hafifliği ve kolaylığı vardır” ifadesini kullandı. Baştan, şu açıklamayı yaptı: “Cem çok severek ve zevkle çalıştığım nefis bir oyuncudur. Onunla çalışmanın tatlı bir hafifliği ve kolaylığı vardır. Şanslıyım. Diğer arkadaşlarımın hiçbiriyle daha önce aynı projede bulunmamış olsam da çok güzel bir uyum yakaladık. İyi ki yollarımız kesişmiş, hepsini tanıdığım ve çalışıyor olduğum için mutluyum.”

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.