Aziz dizisi gün sayıyor

0
48

Show TV’de ekrana gelecek, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan’ın gerçekleştirdiği sezonun merakla beklenen dizisi “Aziz”den yeni fotoğraf erkek başrol oyuncularından geldi.

Sanat tasarımı, dekor, kostüm, aksesuar ve döneme ait mekanları ile izleyiciyi 1930’lara götürecek olan Aziz’in erkek oyuncuları dizinin tanıtımı için objektif karşısına geçti.

Proje için ilk kez bir araya gelen Murat Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar ve Eren Hacısalihoğlu yeni imajları ile dikkat çekerken güçlü ve karizmatik duruşları büyük beğeni topladı.

AZİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Başrolleri; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya paylaşıyor. Ayrıca kadrosunda; Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.