Baş Belası dizi oyuncuları kimler?

0
164

ATV’nin ilgiyle izlenen yaz dizisi Baş Belası, izleyici tarafından oldukça beğeniliyor. Baş Belası dizi oyucuları ve karakter isimleri de hayli ilgi çekti.

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryo ise; Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar, Ramazan Demirli tarafından kaleme alındı. ATV’nin yeni ve merak uyandıran dizisi Baş Belası, izleyici karşısına çıkıyor. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryo ise; Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar, Ramazan Demirli tarafından kaleme alındı.

BAŞ BELASI DİZİ KONUSU

Baş Belası, kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek’in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla sık sık karşı karşıya getirecek. “Baş Belası” birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayeleri…

BAŞ BELASI OYUNCULARI 

İrem Helvacıoğlu – İpek Gümüşçü

Seçkin Özdemir – Şahin Kara

Dilara Aksüyek – Nazlı Tüzün

Bülent Düzgünoğlu – Mehmet Yağcı

Neşe Baykent – Perihan Aydoğan

Taner Rumeli – Yener Yılmaz

Yılmaz Kunt – Doruk Akkaya

Buçe Buse Kahraman – Nermin Kuşçu

Ali Mert Yavuzcan – Birol Tüzün

Ergül Miray Şahin – Betül Gülmez

Özgür Cem Tuğluk – Umut Ertek

Eyüp Mert İlkıs – Görkem Gümüşçü

Barış Yalçın – Kadir Gümüşçü