Camdaki Kız’dan Süslü Korkuluk’a bomba transfer

OGM Pictures imzası taşıyan Camdaki Kız dizisinden aynı yapım şirketinin hazırlayacağı Süslü Korkuluk’a bomba bir transfer gerçekleşti.

Başarılı oyuncu kadrosuyla seyirciden tam not alan Camdaki Kız dizisinde dikkat çeken bir değişikliğin yaşanacağı iddia edildi. Dizinin sevilen bir oyuncusu OGM Pictures’ın başka bir projesinde yer alacak.

OGM Pictures’ın dizi dünyasına damga vurmaya hazırlanan bir projesi daha var: Süslü Korkuluk.  Çağatay Ulusoy’un başrollerde yer aldığı Süslü Korkuluk’un TV8’de ekranlara geleceği ancak sürpriz bir kararla dizinin Netflix’te yayınlanacağı iddia edildi.

Çağatay Ulusoy’un yanı sıra dizide yer alacak isimlerde belli olmaya başladı. Esra Bilgiç ve Çağatay Ulusoy’un başrollerindeki diziye Olgun Şimşek’te dahil olmuştu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Camdaki Kız dizisinden de ünlü bir ismin transfer edildiği öğrenildi.

Camdaki Kız dizisinde Cavit karakterine hayat veren ve Engin Şenkan da diziye transfer edildi. Engin Şenkan bu projede Olgun Şimşek’in Mustafa rolüyle Peyami’nin babası rolüne hayat verecek.

Öte yandan dizide Peyami’nin Ölü babasını canlandıracak olan Engin Şenkan’ın Camdaki Kız dizisinden ayrılacağı konuşuluyor.

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.