Gizli Saklı dizisi oyuncuları kimler?

Gizli Saklı dizisi, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Dizi her hafta çarşamba akşamları yayınlanacak. Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu Gizli Saklı dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki, Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir?

Gizli Saklı dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Şahin Altuğ üstleniyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında bulunan Sinem Ünsal Naz karakterine, Halit Özgür Sarı ise Pamir karakterine hayat veriyor.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez gibi isimler bulunuyor.

Sinem Ünsal – Naz

Halit Özgür Sarı – Pamir

Tardu Flordun – Tarık Koşuoğlu

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir