İşte yeni dizi Kiracı’nın oyuncu kadrosu…

MF Yapım’ın ekranlara bomba gibi giriş yapmaya hazırlandığı yeni dizisi Kiracı’nın geçtiğimiz hafta sonu çekimlere başladığı öğrenildi. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Nermin Yıldırım’ın kaleme alacağı dizi, güçlü hikayesinin yanı sıra dinamik ve genç oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Ekranlardaki pek çok başarılı dizinin altında imzası bulunan yapım şirketi MF Yapım, yeni bir diziyle daha reytingleri kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Başrolünde Dilan Çiçek Deniz ve Hande Erçin’in yer alacağı konuşulan dizi kadrosuna bir yeni ismin daha dahil olduğu öğrenildi. Kardeşlerim’in yıldızı artık Kiracı kadrosunda. Peki hangi oyuncu Kiracı dizisi kadrosuna girdi?

MF Yapım’ın ekranlara bomba gibi girmeye hazırlanan dizisi Kiracı’nın başrollerinde; Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Rüçhan Çalışkur, Ruhi Sarı, Umut Kurt ve Beyti Engin gibi isimler yer alıyor. Sete çıktığı öğrenilen dizinin kadrosuna bir yeni isim daha eklendi.

Kırmızı Oda dizisindeki Meliha’nın kızı Melek karakteriyle dikkatleri üstüne çeken başarılı genç oyuncu Nilsu Yılmaz, Kiracı dizisi kadrosuna dahil oldu. Son olarak Kardeşlerim dizisinde izlediğimiz Nilsu Yılmaz, Kiracı’nın Pelin Polat’ı olacak.MF Yapım’ın ekranlara bomba gibi girmeye hazırlanan dizisi Kiracı’nın başrollerinde; Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Rüçhan Çalışkur, Ruhi Sarı, Umut Kurt ve Beyti Engin gibi isimler yer alıyor. Sete çıktığı öğrenilen dizinin kadrosuna bir yeni isim daha eklendi.

 

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.