‘Mahkum’ yeni bölüm ne zaman?

FOX’un yeni dizisi “Mahkum” ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Dizi salı gününün en çok izlenen yapımlarından biri oldu.

Dizi; Sosyal medyada ardı arkası kesilmeyen, birbirinden olumlu ve övgü dolu yorumlar aldı. Yorumlar arasında en çok oyunculuklar, senaryo ve cast ile ilgili tweetler ön plana çıktı.

Mahkum dizisinin 2. bölümü ise bu akşam yayınlanacak.

Mahkum 2. Bölüm Konusu:

Bir yandan kederli halde ailesinin yasını tutan Fırat, bir yandan da o güne kadar içeri attırdığı mahkumların önüne yem olma tehlikesindedir. Tüm Türkiye tarafından cani ilan edilen Fırat’a, kendisi bile güvenmiyordur. Fırat ailesinin katili olup olmadığını hatırlamaya çalışırken, koca ülkede onun suçsuzluğuna o güne kadar hep terslediği Cemre inanır sadece ve avukatı olmayı teklif eder.

Yeni hayatına ve kimliğine iyiden iyiye alışan Barış ise Savaş’ın bıraktığı yerden işleri devam ettirmeye çalışır. Ancak bu yeni hayatın bilinmezlikleri onu da zorlayacaktır. Her şey yoluna koyduğunu düşündüğü anda ise beklenmedik bir telefonla sarsılır. Yoksa en büyük düşmanı Fırat Bulut, geçmişi hatırlamaya mı başlamıştır?

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.