Seversin dizisi ne zaman başlıyor?

Seversin dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Yeni dizi Seversin, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yayınlanan fragmanı ile yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün yer aldığı Seversin Dizisi oyuncuları arasında Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin bulunuyor.

Seversin dizisi 1 Haziran tarihinde başlayacak. Merakla beklenen yeni dizide Tolga karakterine Burak Yörük, Asya karakterine ise İlayda Alişan hayat veriyor.

Seversin dizisi konusu

Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve avm’de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya’yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Önerilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.